Biznes Firma

Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych?

Data publikacji: 2019-08-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych?
Kategoria: BIZNES, Firma

Polska firma Displate, będąca liderem wśród globalnych producentów metalowych posterów, poszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W jej ramach wykona dla studia serię plakatów opartych na motywach z gry Cyberpunk 2077.

Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych? BIZNES, Firma - Polska firma Displate, będąca liderem wśród globalnych producentów metalowych posterów, poszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W jej ramach wykona dla studia serię plakatów opartych na motywach z gry Cyberpunk 2077.

Polska firma Displate, będąca liderem wśród globalnych producentów metalowych posterów, poszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W jej ramach wykona dla studia serię plakatów opartych na motywach z gry Cyberpunk 2077. Jej przyszłoroczna premiera jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży gamingowej w ostatnich latach.

Displate od kilku lat wyrabia sobie coraz mocniejszą pozycję zagraniczną, w szczególności za oceanem. Warszawska manufaktura metalowych plakatów kieruje za granicę aż 99,66 proc. swoich produktów, a głównym rynkiem są właśnie Stany Zjednoczone.

Współpraca firm przy stworzeniu metalowych posterów związanych z grą Cyberpunk 2077 może stać się bardzo dużym hitem w szczególności wśród amerykańskich odbiorców. Potwierdzają to poprzednie kooperacje – projekty plakatów z motywami z gier Gwint i Wiedźmin 3 okazały się najlepiej sprzedającymi się za granicą licencjami w ofercie Displate.

Jesteśmy dumni, że możemy przygotowywać nasze plakaty wspólnie z tak ważnym dla świata gier studiem, w dodatku przy tak ważnym projekcie. Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w historii, najdrobniejsze wzmianki o niej są śledzone przez tysiące graczy. To kolejna oznaka zaufania od uznanej na całym świecie marki. Aktualnie jesteśmy partnerem między innymi Marvela, Star Wars czy DC Comics – mówi Wojciech Ruszkowski, Sales Department Manager.

Displate to platforma z siedzibą w Warszawie, która zajmuje się produkcją i sprzedażą metalowych plakatów. W większości są to unikalne grafiki przygotowywane przez 25 tys. współpracujących z firmą artystów. W maju przekroczono liczbę miliona sprzedanych na całym świecie plakatów. W ciągu 6 lat firma zbudowała swoją globalną pozycję stając się światowym liderem wśród producentów metalowych plakatów.

Kolekcja pochodząca z gry Cyberpunk 2077 jest dostępna pod tym adresem: https://displate.com/cyberpunk

O Displate

Displate to platforma z siedzibą w Warszawie, która pozwala kreatorom wizualnym z całego świata zarabiać na sprzedaży swoich prac do ponad 50 krajów w najprostszy możliwy sposób. Obecnie platforma skupia 25 tysięcy artystów z całego świata. To doskonałe miejsce promocji tych niezwykle utalentowanych ludzi oraz ich oryginalnych i niesamowitych dzieł. Displate czuje również odpowiedzialność za nasze otoczenie i chce mieć pozytywny wpływ na świat. Na poziomie lokalnym – poprzez uczynienie Twoich ścian wyjątkowymi – oraz na poziomie globalnym – poprzez zmniejszenie śladu ekologicznego.

 

Kontakt dla mediów:

Clue PR

Michał Kosmaczewski

Phone: +48 515 896 442

E-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych? BIZNES, Firma - Polska firma Displate, będąca liderem wśród globalnych producentów metalowych posterów, poszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W jej ramach wykona dla studia serię plakatów opartych na motywach z gry Cyberpunk 2077.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy