Biznes Firma

Kryształy dla najlepszych! Zgłoś inwestycję do prestiżowej nagrody!

Data publikacji: 2020-07-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kryształy dla najlepszych! Zgłoś inwestycję do prestiżowej nagrody!
Kategoria: BIZNES, Firma

Trwają zgłoszenia do 12. już edycji Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych dla najlepiej przygotowanych i zrealizowanych projektów w sektorze publicznym!

Kryształy dla najlepszych! Zgłoś inwestycję do prestiżowej nagrody! BIZNES, Firma - Trwają zgłoszenia do 12. już edycji Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych dla najlepiej przygotowanych i zrealizowanych projektów w sektorze publicznym!

Jak co roku, niezależne grono ekspertów wyłoni i nagrodzi przedsięwzięcia, które odegrały znaczącą rolę w poprawie jakości życia nas wszystkich.

Celem Nagrody jest docenienie ciężkiej pracy działów zamówień publicznych i firm, które realizują inwestycje w sektorze publicznym. Mogą ją otrzymać nie tylko duże projekty o znaczeniu ogólnopolskim, ale także mniejsze, lecz istotne lokalnie przedsięwzięcia.

– Do udziału zapraszamy zarówno zamawiających, jak i wykonawców, którzy chcą się pochwalić projektami wartymi docenienia i wyróżnienia. W zgłaszanych inwestycjach liczy się poprawność procesu realizacji zamówienia od chwili jego ogłoszenia oraz jakość wykonania, która jest dowodem na poszanowanie publicznych pieniędzy – mówi Elżbieta Sobczuk, redaktor naczelna miesięcznika „Przetargi Publiczne”, który jest organizatorem konkursu.

Kapituła Nagrody czeka na zgłoszenia inwestycji, których realizacja zakończyła się w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 lipca 2020 r. Jak zawsze, ubieganie się o Nagrodę i jej otrzymanie jest bezpłatne. Jednostki mogą zgłaszać dowolną liczbę projektów wpisujących się w następujące kategorie:

Ochrona środowiska i gospodarka wodna
Infrastruktura drogowo-komunikacyjna
Obiekty użyteczności publicznej
Rewitalizacja przestrzeni publicznej i ochrona zabytków

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2020 r. Laureatów Nagrody poznamy 12 października 2020 r. podczas XV Forum Przetargów Publicznych, które odbędzie się w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą.

Patroni Honorowi Nagrody:

– Ministerstwo Rozwoju,

– Minister Infrastruktury,

– Centrum Unijnych Projektów Transportowych,

– Polska Izba Inżynierów Budownictwa,

– Instytut Badawczy Dróg i Mostów,

– Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie: https://nagroda.przetargipubliczne.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kryształy dla najlepszych! Zgłoś inwestycję do prestiżowej nagrody! BIZNES, Firma - Trwają zgłoszenia do 12. już edycji Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych dla najlepiej przygotowanych i zrealizowanych projektów w sektorze publicznym!
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy