Biznes Firma

Kompleksowe usługi dla inwestycji budowlanych

Data publikacji: 2015-03-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kompleksowe usługi dla inwestycji budowlanych
Kategoria: BIZNES, Firma

Szybkość budowy, wysokie standardy wykonania oraz możliwość dopasowania do potrzeb klienta sprawiają, że budownictwo modułowe jest idealnym rozwiązaniem dla wielu inwestycji. O jakości tej technologii przekonali się już Czesi, Niemcy oraz Francuzi.

Kompleksowe usługi dla inwestycji budowlanych BIZNES, Firma - Szybkość budowy, wysokie standardy wykonania oraz możliwość dopasowania do potrzeb klienta sprawiają, że budownictwo modułowe jest idealnym rozwiązaniem dla wielu inwestycji. O jakości tej technologii przekonali się już Czesi, Niemcy oraz Francuzi.

Szybkość budowy, wysokie standardy wykonania oraz możliwość dopasowania do potrzeb klienta sprawiają, że budownictwo modułowe jest idealnym rozwiązaniem dla wielu inwestycji. O jakości tej technologii przekonali się już Czesi, Niemcy oraz Francuzi. W Polsce także cieszy się ona coraz większą popularnością i z powodzeniem wykorzystywana jest już przy różnorodnych inwestycjach korzystających z technologii i oferty firmy Touax.

Przygotowanie i realizacja  

Szybkie tempo rozpoczęcia projektu wynika z faktu, że obecny zasięg działania firmy pozwala na szczegółowe omówienie potrzeb klienta oraz przygotowanie wyceny już w początkowej fazie inwestycji. Natomiast technologia Touax oraz kompleksowa oferta pozwalają na szybkie – nawet już w 3 tygodnie – postawienie w niemal dowolnym miejscu budynków modułowych. Takie obiekty są w pełni dostosowane do potrzeb inwestorów – elementy można dowolnie zestawiać i zmieniać ich aranżacje, a wnętrza i elewacje estetycznie wykończyć, na przykład według identyfikacji wizualnej firmy.  

Ważne jest także, że zespół inżynierów oraz wykwalifikowanych pracowników i partnerów firmy może czuwać nad każdym etapem realizacji oraz utrzymania niezawodności inwestycji. Touax gwarantuje bowiem, w zależności od potrzeb klienta, fachowy transport, profesjonalny montaż (modułów i wszelkich instalacji), wyposażenie pomieszczeń oraz możliwość obsługi i zarządzania obiektem, w tym wsparcie techniczne i konserwację obiektu.

Nasza kompleksowa oferta na wykończenie oraz wyposażenie obiektu dotyczy m.in. dowolnych mediów, klimatyzacji, sieci IT oraz systemu naturalnej wentylacji i instalacji wodno-kanalizacyjnej. Czyni to więc budynek modułowy niezwykle funkcjonalnym i komfortowym – mówi Jacek Staniszewski, Dyrektor Generalny Touax.

Finansowanie

Decydując się na wybór technologii modułowej oferowanej przez Touax istnieje możliwość wielorakiego finansowania inwestycji. Pierwsza opcja to najem modułów, druga – zakup, trzecia to zakup z odkupem przez producenta, a czwarta leasing. W oparciu o odpowiednią kalkulację opłacalności inwestycji można wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Zastosowanie technologii modułowej może być opłacalne zarówno na okres krótko- (nawet kilka tygodni, np. w przypadku przebudowy budynku – nie ma wówczas potrzeby wstrzymywania prac firmy) czy długoterminowy (odpowiednio konserwowanie modułów pozwala na komfortowe korzystanie z nich nawet przez 40 lat).   

Korzyści z rozwiązań modułowych

Olbrzymią zaletą tej technologii jest szybkość postawienia budynków, przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości i wysokiego komfortu użytkowania. Ponadto należy zaznaczyć, że rozwiązania modułowe, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i podlegają tym samym normom, co budynki stawiane tradycyjnymi metodami. Jedyną różnicą jest fakt, że ściany wznoszone są z gotowych elementów. Następnie mogą być one obudowane zgodnie z oczekiwaniami klienta – podkreśla – Jacek Staniszewski.

Po zakończeniu okresu użytkowania możliwe jest przeniesienie modułów w inne miejsce, zmienienie formy ich użytkowania albo zwrot producentowi. Oznacza to, dużą efektywność, zarówno kosztową jak i  użytkową. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kompleksowe usługi dla inwestycji budowlanych BIZNES, Firma - Szybkość budowy, wysokie standardy wykonania oraz możliwość dopasowania do potrzeb klienta sprawiają, że budownictwo modułowe jest idealnym rozwiązaniem dla wielu inwestycji. O jakości tej technologii przekonali się już Czesi, Niemcy oraz Francuzi.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy