Biznes Firma

Kolekcje marki Cersanit odnoszą sukcesy w konkursie Perły Ceramiki 2019

Perły Ceramiki UE jest konkursem organizowanym od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt

Data publikacji: 2019-10-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolekcje marki Cersanit odnoszą sukcesy w konkursie Perły Ceramiki 2019
Kategoria: BIZNES, Firma

Perły Ceramiki UE jest konkursem organizowanym od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.

Kolekcje marki Cersanit odnoszą sukcesy w konkursie Perły Ceramiki 2019 BIZNES, Firma - Perły Ceramiki UE jest konkursem organizowanym od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.

Celem konkursu jest wyłonienie takich płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, które wyróżniają się na tle innych wzornictwem, kolorystyką, różnorodnymi elementami dekoracyjnymi  i dostępnymi rozmiarami.

W II edycji konkursu, nominowane zostały aż 4 kolekcje marki Cersanit w klasie PREMIUM: DERN, DIVENA, HIKA i MARATONA. W klasie PREMIUM, w kategorii: płytki na ściany i podłogi, wyróżniona została kolekcja MARATONA, którą cechuje minimalizm uzyskany przez połączenie prostych wzorów kamienia i faktury tekstylnej.

W kategorii płytek uniwersalnych marka Cersanit zdobyła większość głosów, dzięki czemu wyróżniono aż 3 kolekcje – DERN, DIVENA i HIKA. Pierwsza z nich – DERN – to niesamowite płytki o wyglądzie zardzewiałego metalu, umożliwiające stworzenie stylowej, industrialnej przestrzeni. Kolekcja DIVENA to betonowe płytki z delikatnymi, orientalnymi wzorkami pozwalające stworzyć minimalistyczne wnętrze. Kolekcja HIKA, to natomiast kreatywna wizja zamknięta w kolorowym terazzo.

Kolekcja HIKA dodatkowo została wyróżniona przez Projektantów CAD Decor i zdobyła nagrodę Perłę Ceramiki Projektantów. Najbardziej utytułowany producent otrzyma Wielką Perłę Ceramiki UE.

Kolekcje zgłoszone do konkursu oceniane były według następujących kryteriów: walory estetyczne, wpisywanie się kolekcji w światowe trendy wzornicze, spójność stylu, oryginalność , funkcjonalność czy jakość techniczna.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolekcje marki Cersanit odnoszą sukcesy w konkursie Perły Ceramiki 2019 BIZNES, Firma - Perły Ceramiki UE jest konkursem organizowanym od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy