Biznes Firma

Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży

INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu

Data publikacji: 2020-03-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży
Kategoria: BIZNES, Firma

INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu Optima.

Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży BIZNES, Firma - INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu Optima.

INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu Optima. W sześciu nowych budynkach powstanie łącznie 176 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 66 mkw. Ceny zaczynają się od 6372 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia budowy to odpowiednio wrzesień i listopad 2021 roku.

Osiedle Optima powstaje przy ulicy Stężyckiej w gdańskiej dzielnicy Jasień, zaledwie 15 minut drogi od centrum miasta. Atutem lokalizacji osiedla jest niewielka odległość od licznych placówek edukacyjnych, w tym między innymi szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Niedaleko znajdują się także liczne ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior. Oprócz tego w sąsiedztwie inwestycji leży również centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk (1,9 km) oraz wjazd na obwodnicę trójmiejską (1,7 km).

Optima to inwestycja wieloetapowa, w ramach której zaprojektowano zespół budynków cztero- i pięciokondygnacyjnych, z czego sześć z nich zostanie wybudowanych w trzeciej i czwartej fazie projektu. W sumie w dwóch zadaniach inwestycyjnych powstanie 176 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 66 mkw. W sprzedaży znajdują się lokale o różnym metrażu – kawalerki (31-32 mkw.), mieszkania 2-pokojowe (43-45 mkw.), mieszkania 2-pokojowe z garderobą (około 50 mkw.) oraz mieszkania 3-pokojowe (60 i 66 mkw.). Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zaprojektowano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi. Wszystkie budynki będą posiadały windy i komórki lokatorskie. W celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa osiedle jest monitorowane i częściowo ogrodzone.

Na terenie osiedla, w ramach poprzednich dwóch etapów, powstał duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz oczko wodne z elementami małej architektury i licznymi terenami zielonymi. Okolica jest świetnie skomunikowana, ponieważ tuż przy inwestycji znajduje się pętla autobusowa, z której od września 2019 roku odjeżdża autobus.

W wybudowanym przez INPRO budynku z powierzchnią handlowo-usługową funkcjonuje Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 oraz sklep sieci Żabka. Wokół obiektu zapewniono miejsca parkingowe dla rodziców i klientów lokali usługowych. Dodatkowo przy budynku postawiono paczkomat, który umożliwia odbieranie przesyłek 24h na dobę. W ramach osiedla powstaną także dwa boiska wielofunkcyjne, których otwarcie zaplanowano na czerwiec 2020 roku.

Planowany termin zakończenia budowy 3. i 4. zadania inwestycyjnego to wrzesień i listopad 2021 roku. Dodatkowe informacje na temat osiedla Optima znajdują się na stronie internetowej: https://www.inpro.com.pl/optima/mieszkania-gdansk-jasien

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży BIZNES, Firma - INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu Optima.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy