Biznes Firma

Kazar w finale World Retail Awards

Marka Kazar została nominowana do prestiżowego finału World Retail Awards w kategorii Growth Market Retailer of the

Data publikacji: 2014-07-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kazar w finale World Retail Awards
Kategoria: BIZNES, Firma

Marka Kazar została nominowana do prestiżowego finału World Retail Awards w kategorii Growth Market Retailer of the Year.

Kazar w finale World Retail Awards BIZNES, Firma - Marka Kazar została nominowana do prestiżowego finału World Retail Awards w kategorii Growth Market Retailer of the Year.

Marka Kazar została nominowana do prestiżowego finału World Retail Awards w kategorii Growth Market Retailer of the Year. Spośród wszystkich światowych firm wyróżniono łącznie siedem przedsiębiorstw.

 

Nagrodzono najszybciej rozwijające się firmy prowadzące sprzedaż detaliczną na rynkach rozwijających się i wysoko rozwiniętych, których sukces finansowy przekłada się na przychody i rentowność. Tegoroczni finaliści z Europy to oprócz Kazar Footwear, także dwa przedsiębiorstwa z Turcji oraz po jednym z Arabii Saudyjskiej, Emiratów Arabskich oraz Chin i Brazylii. Gala finałowa, na której zostaną ogłoszone wyniki, odbędzie się 30 września w Paryżu.

 

Światowa kapituła fachowców docenia przedsiębiorczość, konsekwencję i skuteczność w realizacji biznesowych celów oraz innowacyjnych działań.

 

Kazar to oryginalna i prestiżowa marka, która kreuje trendy. Prezentuje awangardowe i luksusowe kolekcje butów, torebek i pasków, łącząc dobry styl z bezwarunkowym oddaniem jakości. Firma wykorzystuje potencjał lokalnego rynku i pomimo planów zagranicznej ekspansji, rozbudowuje sieć salonów w Polsce, których liczba z pięćdziesięciu ma docelowo wzrosnąć do osiemdziesięciu. Nowe inwestycje planowane są również w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kazar w finale World Retail Awards BIZNES, Firma - Marka Kazar została nominowana do prestiżowego finału World Retail Awards w kategorii Growth Market Retailer of the Year.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

A to już wiesz?  Nowy program bonusowym dla handlowców współpracujących z Xerox

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy