Wiadomości Branżowe

FAST FINANCE uruchamia nową stronę internetową

FAST FINANCE, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka specjalizująca się w obsłudze wierzytelności detalicznych, uruchomiła nową stronę internetową pod adresem www.fastfinance.pl. Spółka znacznie rozbudowała sekcję relacji inwestorskich, uzupełniając ją o użyteczne materiały informacyjne. Na stronie zamieszczono m.in. arkusze kalkulacyjne z danymi finansowymi, materiały prezentacyjne spółki oraz nowe treści, przybliżające inwestorom profil jej działalności.

Projekt nowej strony internetowej powstał w odpowiedzi na potrzeby inwestorów. Jest to kolejny ważny element prowadzonych przez nas działań, które mają na celu polepszenie komunikacji z naszymi partnerami i inwestorami. Zadbaliśmy o przygotowanie nowych materiałów informacyjnych i użytecznych treści, co pozwoli inwestorom lepiej zrozumieć nasz biznes. Ponadto, wiele danych prezentujemy w formie plików w formacie .xls, aby ułatwić analizowanie wartości liczbowych i ich wprowadzanie do obliczeń – mówi Jacek Daroszewski, Prezes Zarządu FAST FINANCE.

Dla lepszego dostosowania do przeglądania na urządzeniach mobilnych, nowa wersja strony została zaprojektowana w technice Responsive Web Design, która automatycznie dostosowuje wygląd strony do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana. Z myślą o osobach niedowidzących, wdrożono również alternatywną wersję o zwiększonym kontraście kolorów. Przeszukiwanie zasobów ułatwia dedykowana wyszukiwarka treści. 

Dostosowaliśmy nową stronę do obowiązujących standardów tworzenia witryn internetowych, a także uzupełniliśmy ją o rozbudowane treści i użyteczne pliki. Poprawiliśmy architekturę i nawigację, aby użytkownicy w łatwy sposób mogli znaleźć interesujące ich informacje. Chcemy również sukcesywnie rozbudowywać stronę o nowe treści, zarówno pod kątem inwestorów, jak i naszych klientów i kontrahentów – dodaje Jacek Daroszewski.

Nowa odsłona strony FAST FINANCE zastąpiła wersję przygotowaną w 2008 roku. Projekt przygotowała i wdrożyła firma Supermedia Interactive.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Fast Finance. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #ING   #NV   #roku