Wiadomości Branżowe

Konto Direct w ING – mobilnie, szybko, prosto

ING Bank Śląski rozpoczyna nową kampanię reklamową Konta Direct. Bank kontynuuje promocję konta przez pokazywanie zalet bankowości mobilnej. Nowe spoty koncentrują się na podkreśleniu szybkości bankowania przez telefon.Świat przyśpiesza w ogromnym tempie. Żyjemy w kulturze nanosekundy. Widzimy to także w branży finansowej. Pod koniec pierwszego kwartału tego roku liczba

ING Bank Śląski rozpoczyna nową kampanię reklamową Konta Direct. Bank kontynuuje promocję konta przez pokazywanie zalet bankowości mobilnej. Nowe spoty koncentrują się na podkreśleniu szybkości bankowania przez telefon.

Świat przyśpiesza w ogromnym tempie. Żyjemy w kulturze nanosekundy. Widzimy to także w branży finansowej. Pod koniec pierwszego kwartału tego roku liczba użytkowników bankowości mobilnej w Polsce była dwukrotnie wyższa niż rok wcześniej. Nasza aplikacja ING BankMobile na smartfony i tablety została do tej pory ściągnięta już ponad 575 tys. razy – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

Wiemy, że posiadacze Konta Direct doceniają szybkość przelewu wykonywanego w naszej aplikacji. Z ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników ING BankMobile wynika, że w przypadku 75% naszych klientów wykonanie tej transakcji trwa nie dłużej niż 1 minutę. Często więc etap poszukiwania zawieruszonego gdzieś telefonu okazuje się być najbardziej czasochłonną i najtrudniejszą częścią mobilnego bankowania. Gdy telefon się znajdzie, jest już prosto i szybko, co Marek Kondrat puentuje słowami:  „Nie wiemy ile zwykle szukasz telefonu, ale wiemy ile trwa bankowanie przez telefon. Krótko” – dodaje Barbara Pasterczyk.

Pierwszy z serii przygotowanych filmów dostępny jest na profilu banku w serwisie YouTube.

Aplikacja na telefon ING BankMobile daje szybki dostęp do informacji na temat stanu konta oraz pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie historii transakcji, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. Aplikacja jest dostępna na systemy Android, iOS, Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10. Więcej informacji na stronie: http://www.ingbank.pl/mobile.

Konto Direct to wielofunkcyjne konto osobiste z dostępem do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i oddziałów w całej Polsce. Najważniejsze korzyści to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku (z wyjątkiem wpłat/ wypłat gotówki i przelewów w oddziałach banku), 
  • 0 zł za przelewy krajowe w PLN przez Internet na rachunek w innym banku w kraju (z wyjątkiem przelewów typu SORBNET, Express ELIXIR),
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
  • 0 zł za użytkowanie kart Visa zbliżeniowa lub Debit Mastercard zbliżeniowa (jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca).
A to już wiesz?  Polacy oczekują wsparcia w rozsądnym pożyczaniu pieniędzy – wynika z badania ING

Tytuł kampanii: Konto Direct – mobilnie, szybko, prosto

Czas trwania: od 27 lipca

Narzędzia:

  • TV: 30‘ i 15’ spoty w stacjach ogólnopolskich i niszowych;
  • Internet: kampania wizerunkowa (display i video) na najbardziej zasięgowych portalach oraz w wyszukiwarkach i w sieciach afiliacyjnych
  • Kino: od 29.08
  • Wizualizacja oddziałów: wyklejki na witrynach, plakaty, ulotki: od 18.08.

Kreacja: Brain

Realizacja animacji: Alvernia Content

Media: Lowe Media

Kreacje internetowe: GoldenSubmarine


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy