Wiadomości Branżowe

Grupa PZU rozstrzygnęła przetarg na obsługę online

Grupa PZU rozstrzygnęła przetarg na działania online obejmujące strategię, kreację i projekty specjalne. W ramach postępowania zostały wybrane dwie agencje: Pride&Glory oraz K2 Internet. Pride&Glory będzie wiodącą agencją strategiczno-kreatywną odpowiedzialną za przygotowanie i realizację strategii online dla Grupy PZU, realizację kampanii i projektów specjalnych, natomiast

Grupa PZU rozstrzygnęła przetarg na działania online obejmujące strategię, kreację i projekty specjalne. W ramach postępowania zostały wybrane dwie agencje: Pride&Glory oraz K2 Internet.

Pride&Glory będzie wiodącą agencją strategiczno-kreatywną odpowiedzialną za przygotowanie i realizację strategii online dla Grupy PZU, realizację kampanii i projektów specjalnych, natomiast K2 będzie agencją projektową i będzie odpowiadać za przygotowanie kampanii i projektów specjalnych.

“Zdecydowaliśmy się na wybór dwóch agencji, które najlepiej poradziły sobie z zadaniami przetargowymi. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie zapewni nam wysoki poziom realizowanych projektów” – powiedział Dariusz Maciołek, kierownik zespołu mediów i e-marketingu w PZU.

Umowy z agencjami zostaną podpisane na 24 miesiące.

inf

< 238055" >

Źródło Grupa PZU. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy