Biznes Firma

DB Schenker zainaugurował VIII edycję programu stażowego

​18 studentów i absolwentów kierunków logistycznych rozpoczęło 3-miesięczny staż w kilkunastu lokalizacjach DB Schenker w całej

Data publikacji: 2019-07-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DB Schenker zainaugurował VIII edycję programu stażowego
Kategoria: BIZNES, Firma

​18 studentów i absolwentów kierunków logistycznych rozpoczęło 3-miesięczny staż w kilkunastu lokalizacjach DB Schenker w całej Polsce.

DB Schenker zainaugurował VIII edycję programu stażowego BIZNES, Firma - ​18 studentów i absolwentów kierunków logistycznych rozpoczęło 3-miesięczny staż w kilkunastu lokalizacjach DB Schenker w całej Polsce.

Dzięki programowi stażowemu studenci i absolwenci kierunków związanych z logistyką oraz transportem będą mogli poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, a także zyskają szansę na ofertę pracy po odbytym stażu.

– Udział w programie stażowym oferowanym przez naszą organizację to wyjątkowa okazja do poznania branży logistycznej i zdobycia cennego doświadczenia. Dzięki temu młodzi ludzie mogą wykorzystać swój potencjał i zdobywać doświadczenie zawodowe w rożnych logistycznych biznesach. To już kolejna edycja programu stażowego, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Co roku jesteśmy ciekawi, czym nas zaskoczą nasi uczestnicy programu stażowego. W tym roku mamy wyjątkowo grupę, z czego się bardzo cieszymy – mówi Marcin Rawinis, HR Business Partner w Schenker Sp. z o.o.

Na inauguracyjnym spotkaniu studenci mogli lepiej poznać strukturę firmy i jej historię. Wzięli w nim udział przedstawiciele grupy zarządzającej DB Schenker, którzy odpowiadali na pytania stażystów i wyjaśniali im specyfikę działalności operatora logistycznego. Podczas wizyty w terminalu nowi stażyści mieli okazję dokładnie przyjrzeć się realizowanym procesom.

Od lipca do końca września stażyści będą zdobywać doświadczenie między innymi w zakresie procesów terminalowych, operacji czy zarządzania siecią logistyczną. Uczestnicy programu otrzymali umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Mogą liczyć również na wsparcie indywidulanych opiekunów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DB Schenker zainaugurował VIII edycję programu stażowego BIZNES, Firma - ​18 studentów i absolwentów kierunków logistycznych rozpoczęło 3-miesięczny staż w kilkunastu lokalizacjach DB Schenker w całej Polsce.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy