Biznes Fundusze unijne

Bezpłatne szkolenie dla NGO w Radomiu

Data publikacji: 2019-03-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bezpłatne szkolenie dla NGO w Radomiu
Kategoria: BIZNES, Fundusze unijne

Zapraszamy pracowników organizacji pozarządowych i Izb Gospodarczych na bezpłatne szkolenie "Efektywne NGO i Izby Gospodarcze".

Bezpłatne szkolenie dla NGO w Radomiu BIZNES, Fundusze unijne - Zapraszamy pracowników organizacji pozarządowych i Izb Gospodarczych na bezpłatne szkolenie "Efektywne NGO i Izby Gospodarcze".

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli (pracowników, członków i wolontariuszy) organizacji pozarządowych, w tym izb gospodarczych.

TERMIN SZKOLENIA: 25-27 marca 2019

MIEJSCE: Hotel Iskra, ul. Planty 4, 26-610 Radom

Zgłoś udział  → http://iped.pl/formularz-zgloszeniowy,13.html

Dzięki udziałowi w szkoleniu, można zapoznać się z najnowszymi przepisami w zakresie:

    •      prawa gospodarczego, 
    •      ekonomii z elementami polityki przemysłowej, 
    •      prawa pracy, 
    •      ekonomii przedsiębiorstwa, 
    •      analizy finansowej.

Ponadto specjaliści pokażą, jak efektywnie uczestniczyć w procesie konsultacji publicznych i współpracować przy budowie stanowisk ze wszystkimi swoimi interesariuszami.

Skolenie jest wyjątkowe, ponieważ wszystkie przepisy są prezentowane z punktu widzenia prowadzenia i funkcjonowania organizacji pozarządowych i izb gospodarczych. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników szkoleń, do programu włączona została tematyka RODO oraz Konstytucji dla Biznesu!

Organizatorzy szkolenia: Fundacja „Instytut Badań nad Demokracja i Przedsiębiorstwem Prywatnym” oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Efektywne NGO i Izby Gospodarcze. Projekt dofinansowany jest z Funduszy Europejskich.

Więcej informacji: www.iped.pl/efektywne-ngo-i-izby-gospodarcze-szkolenia.html 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bezpłatne szkolenie dla NGO w Radomiu BIZNES, Fundusze unijne - Zapraszamy pracowników organizacji pozarządowych i Izb Gospodarczych na bezpłatne szkolenie "Efektywne NGO i Izby Gospodarcze".
Hashtagi: #BIZNES #Fundusze unijne

Similar Posts